088 | OPUŠTĚNÁ ULICE
GRUBER Ivan (1929 – 2015)
- starting price: 10 000 CZK
- hammer price: 10 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na překližce, 30,5 x 21 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo dole Ivan Gruber 1963.